کلینیک ما به عنوان یکی از پیشگامان در تولید انواع پروتزهای شکم بارداری و لباس های مخصوص شبیه سازی برآمدگی شکم با بالاترین کیفیت و ظاهری کاملا واقعی ، مفتخر است که محصولات خود را به صورت آنلاین به مشتریان عزیز ارائه دهد. با این محصولات شما میتوانید اطرافیانتان را با اطمینان کامل متقاعد کنید ، با خیال راحت از نمای نزدیک عکس بگیرید، حس تحسین برانگیز دوران بارداری را به وجود آورید، وابستگی و تعهد احساسی خود را نسبت به فرزند خود که در رحم دیگری رشد میکند با کودکی که به فرزندی قبول کرده اید. تقویت کنید و رویاهای خود درباره ی دوران بارداریتان را محقق کنید.

ساخت پروتز دست ساز

پروتزهای شکم بارداری مصنوعی در کارگاه های ما به صورت دست ساز و توسط افراد حرفه ای ساخته می شوند و آماده سفارش به صورت آنلاین برای سایز و فرم مناسب اندام شما می باشد.

راحت و مطمئن

کلینیک ما پیشگام در تولید پروتزهای شکم بارداری با کیفیت بالا است که راحتی و آسودگی مصرف کننده را تضمین می کند. بافت به کار رفته در این محصولات دارای منفذ و قابل تنفس است و لباس شما بر اثر تعرق بدن خیس نمی شود. همچنین خطر افتادن با حرکت کردن پروتز به اطراف شکم هنگام نشستن یا راه رفتن وجود ندارد.

کیفیت بالا و قیمت مناسب

پروتزهای شکم بارداری ما با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و ظاهری کاملا واقعی و طبیعی داشته و شبیه به پوست واقعی است ( اطرافیان واقعا باور میکنند که شما باردار هستید ) این محصولات از سیلیکون پزشکی ضد حساسیت پلاتینی ساخته شده است. همچنین طیف وسیعی از این محصولات از جنس سیلیکون و فومی ساخته می شود و با قیمت پایین تری عرضه می شود. تمامی شکم های بارداری مصنوعی ساخت کلینیک ما با به کار گیری تجربه چندین ساله با دقت بالایی طراحی شده تا شکل و فرم طبیعی شکم فرد باردار را شبیه سازی کرده و برای استفاده کاملا راحت باشد.

تولید سفارشی

علاوه بر پروتزهای شکمی دست ساز تولیدی کلینیک ما که برای فروش آماده است. همچنین سرویس تولید سفارشی نیز در وب سایت ارائه شده است. این سرویس برای سفارش ساختن محصولات شبیه سازی دوران حاملگی و مادر شدن است. پروتز شکم سیلیکونی و فومی مطابق رنگ پوست و با نظر افراد متخصص و منطبق برنیازهای شما ساخته می شود.

محرمانه و قابل اعتماد

خرید شما از کلینیک ما کاملا محرمانه و خصوصی است. ما با طیف وسیعی از مشتریان سرو کار داریم که نیازهای شخصی متعدد و متفاوتی دارند و ما نیاز به رعایت حداکثر احتیاط را کاملا درک می کنیم. محصولات ما در بسته بندی غیر شفاف است است و جزئیات سفارش نیز برای هیچ شخصی فاش نخواهد شد. ما همچنین هیچ مصاحبه با تبلیغ رسانه ای با ارائه اطلاعات مربوط با سفارشات مشتریان خود نداریم.

تحویل سریع

تلاش ما این است که سفارش پروتز شکم بارداری دست ساز شما را ظرف مدت زمان یک هفته تحویل دهیم. همچنین در صورت درخواست شما با پرداخت هزینه خیلی کم به سفارش شما اولویت می دهیم و در صورت نیاز نیز سفارش شما با پست سفارشی ارسال میشود. بنابراین در صورتی که برای دریافت پروتز شکم مصنوعی خود عجله دارید کافیست با ما تماس بگیرید.
ما همیشه تلاش کرده ایم که به افراد زیادی کمک کنیم تا زندگی شادتری داشته باشند و حالا این شانس بزرگ را پیدا کرده ایم که به زوج های بسیاری که در شرایط سختی به سر می برند کمک کنیم. در صورتی که تصمیم دارید کودکی را به فرزندی قبول کنید یا از طریق اجاره رحم بچه دار شوید و نمی خواهید دیگران در این مورد چیزی بدانند، کافیست با ما تماس بگیرید و یک پروتز شکم بارداری مصنوعی سفارش دهید ما کاملا درک میکنیم که چرا تصمیم دارید وانمود کنید که باردار هستید و راز شما را نگه میداریم به این منظور ما یک برند محصول جدید به نام پروتز شکم بارداری مصنوعی طراحی کرده ایم که به شما کمک میکند راز خود را محفوظ نگه دارید.