ماموریت ما کشف زیبایی هاست

پروتزهای شکم بارداری در سایزها و حجم های مختلف در دسترس است.

در مجموعه آرمان پایا فعالیت تخصصی ما متمرکز برتعجبی ندارد که دوستان و آشنایان همیشه حس محبت و علاقه خاصی به مادر شدن شما دارند و دوست دارند روی شکم شما دست بکشند و آن را لمس کنند در این مواقع ممکن است شما نخواهید به آن ها اجازه بدهید این کار را بکنند در عین حال که نمی خواهید آنها از شما دلخور و ناراحت شوند. استفاده از پروتز شکم بارداری مصنوعی راه حلی برای این شرایط است. این پروتز کاملا مشابه شکم واقعی بارداری است و لمس کردن آن حسی کاملا مشابه به لمس کردن پوست واقعی شکم دارد. اگر به خاطر خانواده و اقوام و آشنایان خود ناچارید تظاهر به بارداری کنید استفاده از پروتز شکم بارداری مصنوعی راه حل واقعی مشکل شماست.

شکم های بارداری سیلیکونی و فومی ما ظاهری فوق العاده واقعی دارند و برای شبیه سازی مرحله به مرحله بارداری واقعی طراحی شده اند. این محصولات به صورت دست ساز و توسط تکنسین های حرفه ای و با استفاده از سیلیکون پزشکی ضد حساسیت پلاتینی در بالاترین کیفیت در کارگاه های ما تولید می شوند. سایز ، شکل و فرم این محصولات برای انطباق با نیاز افراد و شبیه سازی فرم واقعی بدن انسان در طول سال ها تجربه کاملا بهینه سازی و ایده آل شده است و محصول تولید شده احساس بسیار واقعی و طبیعی به شما می دهد و برای استفاده کاملا راحت و ایمن است.

طراحی نرم و راحت و ارگونومیک کاملا مشابه با شکم بارداری واقعی بر اساس تحقیات گسترده بر روی فرم و حالت شکم بارداری واقعی و متصل شده به لباس کشی با بافت منقذ دار و بسیار راحت که کاملا مطابق با حالت بدن شما قرار می گیرد.

پروتر شکم بارداری مصنوعی کاملا ایمن است و ضرری برای سلامتی شما ندارد مواد مورد استفاده در محصولات ما کاملا ضد حساسیت هستند و ضرری برای سلامتی شما ندارند. در صورتی که هر سوالی در مورد پروتزهای شکم مصنوعی ما دارید با خیال راحت با ما تماس بگیرید ما خوشحال میشویم که به سوال های شما پاسخ بدهیم. برای تماس با ما میتوانید از وب سایت ما استفاده کنید و یا برای احساس راحتی بیشتر با یکی از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید.

تمامی سفارشات دریافتی ما کاملا محرمانه است و بسته بندی محصولات نیز بدون نام است.